Jūsų krepšelis yra tuščias

Susikurkite namus,
kuriuose gera gyventi

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Houses I sienų lipdukas

Houses I sienų lipdukas
Houses I sienų lipdukas
Houses I sienų lipdukas
Houses I sienų lipdukas
Houses I sienų lipdukas
Houses I sienų lipdukas

Kodas:
Houses I sienų lipdukas

Sienų lipdukas, kuriame pavaizduoti spalvingi daugiabučiai namai, yra išskirtinai graži vaiko kambario puošmena.

Kaina

39,69 €

Sienų lipdukas, kuriame pavaizduoti spalvingi daugiabučiai namai, yra išskirtinai graži vaiko kambario puošmena. Su rausvos ir violetinės pudros atspalviais, jis puikiai atrodys kiekvienos mažos princesės kambaryje. Šie žavūs namai ne tik papuoš sieną ir pažadins vaizduotę, bet ir taps mėgstamiausia jūsų vaiko vieta žaisti.

Klijuoti lipdukus yra labai malonu ir lengva, nes mūsų lengvai priklijuojami lipdukai suteikia daug laisvės ir leidžia klysti. Lipdukai spausdinami ant specialios folijos su taškiniais klijais ir juos galima pakartotinai perkelti iš vienos vietos į kitą - nesijaudindami, ar sugadinsite paviršių, ar patį lipduką. 

Rinkinys yra 100x65 cm dydžio ir yra apsaugotas transportavimo plėvele, kurios dėka lipdukus galite lengvai perkelti ant sienos. 

Žr. Instrukciją (.pdf)

Linkime jums smagiai praleisti laiką!

Prekės informacija

  • Svoris: 0.90kg
The adhesion of stickers depends on the substrate and the type of paint. If your walls are covered with slippery paint (latex or with added wax), we recommend that you order a free randomly selected mini-sample to check the carrier. Just send us an e-mail.

Remember also that the stickers are suitable for any type of surface that is smooth, e.g. wall, glass, floor, furniture - provided that the surface is dry.