Jūsų krepšelis yra tuščias

Susikurkite namus,
kuriuose gera gyventi

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Kodas:
Houses II sienų lipdukas

Houses II sienų lipdukas
Houses II sienų lipdukas
Houses II sienų lipdukas
Houses II sienų lipdukas
Houses II sienų lipdukas
Houses II sienų lipdukas

Kodas:
Houses II sienų lipdukas

Sienų lipdukas, kuriame pavaizduoti spalvingi daugiabučiai namai, yra išskirtinai graži vaiko kambario puošmena.

Kaina

39,69 €

Sienų lipdukas, kuriame pavaizduoti spalvingi daugiabučiai namai, yra išskirtinai graži vaiko kambario puošmena. Suderinti raudonos, mėlynos ir geltonos spalvos atspalviai, todėl jis puikiai atrodys tiek berniukų, tiek mergaičių kambariuose. Šie žavūs namai ne tik papuoš sieną ir pažadins vaizduotę, bet ir taps mėgstamiausia vieta žaisti.

Klijuoti lipdukus yra labai malonu ir lengva, nes mūsų lengvai priklijuojami lipdukai suteikia daug laisvės ir leidžia klysti. Lipdukai spausdinami ant specialios folijos su taškiniais klijais ir juos galima pakartotinai perkelti iš vienos vietos į kitą - nesijaudindami, ar sugadinsite paviršių, ar patį lipduką. Pamirškite apie jaudulį, kad nepasiseks iš pirmo karto, tikrai iš kažkurio puikiai pavyks!

Rinkinys yra 100x65 cm dydžio ir yra apsaugotas transportavimo plėvele, kurios dėka lipdukus galite lengvai perkelti ant sienos. 

Žr. Instrukciją (.pdf)


Linkime jums smagiai praleisti laiką!

Prekės informacija

  • Svoris: 0.90kg
The adhesion of stickers depends on the substrate and the type of paint. If your walls are covered with slippery paint (latex or with added wax), we recommend that you order a free randomly selected mini-sample to check the carrier. Just send us an e-mail.

Remember also that the stickers are suitable for any type of surface that is smooth, e.g. wall, glass, floor, furniture - provided that the surface is dry.