Jūsų krepšelis yra tuščias

Susikurkite namus,
kuriuose gera gyventi

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Kaip užsisakyti užuolaidas?

Žemiau pateikėme atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie užuolaidų užsakymą, žemiau esanti instrukcija jums bus puikus pagalbininkas užuolaidų užsakymo procese.

Kodėl verta užsisakyti užuolaidas internetu?

Dar neseniai kokybišką tekstilę buvo galima užsakyti tik specializuotuose salonuose, kur kainą jums paskaičiuodavo konsultantai, žinoma dažnai nustebindavo ir kainos dydis. Mūsų koncepcija yra kitokia, kadangi neturime įvairių papildomų kaštų dėl salonų išlaikymo, galime pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už gerą kainą. Nuo šiol jūsų patogumui, viską galite užsisakyti internetu ir kainas matyti iškarto, o jūsų namus nauji gaminiai papuoš labai greitai.

Kaip galėčiau audinius pamatyti gyvai?

Jei abejojate dėl audinio ir norite gauti audinių pavyzdžius, užsisakyti juos galite nemokamai, atsiųsime jums per 1 d.dieną į patogiausią Omniva paštomatą. Atsiųsime jums 10 gabaliukų, kurių grąžinti nereikės ir turėsite pakankamai laiko įvertinti kaip jis tinka jūsų namų interjere, sulaukti namiškių nuomonės ar nusivežti ir palyginti su užsakomais baldais ar grindų danga. Užsisakyti pavyzdžius galite čia https://www.dekoria.lt/free_fabrics_samples


Kaip sužinoti užuolaidų kainas?

Užuolaidų prekės puslapyje paspauskite mygtuką "gaminama pagal išmatavimus", pasirinkite pageidaujamus matmenis ir audinį ir galutinio gaminio kainą matysite iškarto

Kaip teisingai išsimatuoti užuolaidas ?

Visų pirma, kad sužinoti kainą jums reikia teisingai išsimatuoti užuolaidas, pas mus kiekvienos prekės puslapyje rasite prie prekės aprašymo ir matavimo instrukcijas, jomis vadovaujantis teisingai išsimatuosite, o jei turite klausimų, kreipkitės į mūsų konsultantus [email protected]

Kokį užuolaidų tipą pasirinkti

Pas mus yra keletas užuolaidų tipų, kurie skiriasi savo viršumi, populiariausias pasirinkimas yra pieštukinio klostavimo užuolaidos, kurios tinka ir ant vamzdinio karnizo ir ant lubinio bėgelio, žiedinio, kilpinio klostavimo ar su paaukštintu viršumi tinka ant vamzdinio karnizo. Kokį tipą rinktis priklauso nuo interjero stiliaus ir jūsų pageidavimo. 

Per kiek laiko pagaminate užuolaidas?

Užuolaidas pasiuvame per 8-9 d.dienas ir pristatome visoje Lietuvoje, užuolaidas gaunate jau gražiai, kokybiškai pasiūtas, išlygintas, jums belieka pasikabinti ir džiaugtis jaukesniais namais.

Kokios kokybės garantijos?

Mūsų audiniai atrenkami tik iš geriausių Europos gamintojų,  todėl galite būti tikri, kad jie gaminami laikantis aukštos kokybės standartų, nekenksmingi jūsų namams, audiniai turi saugios gamybos sertifikatus. Užuolaidos užima didelę dalį patalpos, todėl kokybė ir saugumas mūsų pagrindiniai darbo kriterijai. Mums svarbu ne tik audinių kilmė, bet ir sąlygos, kuriomis dirba mūsų siuvėjos/ai. Džiaugiamės galėdami sukurti jaukią aplinką, kuri aprūpinta naujausia ir moderniausia technika. Gaminiams suteikiama dviejų metų garantija, tačiau ir jai pasibaigus rūpinamės savo klientais.

.