Jūsų krepšelis yra tuščias

Susikurkite namus,
kuriuose gera gyventi

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Kalėdinės dekoracijosJau po truputi prekybos centrai pradeda puoštis didžiausioms metų šventėms. Ar jau turite idėjų, kaip puošite namus Kalėdoms, kokias spalvas rinksitės, kaip sukursite  jaukią atmosferą panaudojant audinius ir Kalėdinius aksesuarus?

Visi svajojame apie stebuklingas ir šiltas šeimos šventes, kada visi jaukiai susėsime skanauti savo gaminto maisto, patiekto ant gražiosios kalėdinės staltiesės.  Kad jūsų šventės būtų dar gražesnės mes kiekvienais metais pristatome naują kalėdinę audinių ir gaminių kolekciją „Christmas“. Dėka šventiškai ar žaismingai atrodančių audinių kolekcijos, jūs sukursite nuostabų dekorą savo namams, kuris džiugins jus ir jūsų artimuosius.

Kadangi Kalėdos sparčiai artėja, siekiant išvengti kalėdinės skubėjimo karštinės, verta galvoti apie tai, kaip viską pasidaryti šiek tiek anksčiau, kad artėjant šioms šventėms jau galėtumėte ramiai mėgautis nuostabiais miesto papuošimais, įdomiais renginiais, džiaugsminga šeimynine atmosfera.  Rekomenduojame apsilankyti Dekoria.lt internetinėje parduotuvėje, čia surasite daugybę kalėdinių idėjų stalo, sofos, virtuvės  dekorui.

Virtuvė yra vieta, kurioje tikrai prasideda mūsų šventės. Čia gaminami visi kvepiantys malonumai, tai tarsi Kalėdų kvepalai, kurie pasiskleidžia po visus namus, ar gali būti nuostabesnis kvapas nei kepamų cinamono ar imbierinių sausainių, ar obuolių pyrago?  Be kvapų jums dar gali padėti sukurti jaukią atmosferą kalėdiniai tekstilės papuošimai, kurie pagyvins interjerą ir bus maloniau gaminti visai šeimai maistą.

 

Kalėdos - tai laikas, kurį praleidžiame su savo artimaisiais, todėl svarbu sukurti draugišką atmosferą, skatinančią šeimos susitikimus. Dekoria.lt nternetinėje parduotuvėje rasite daugybę pasiūlymų, leidžiančių įkvėpti Kalėdų dvasios į neutralų svetainės interjerą.  Galite sukurti stebuklingą, ryškų ar ramų interjerą su klasikiniais ir kalėdiniais audinių deriniais.  Jaukumo efektą taip pat sustiprins kalėdiniai akcentai, tokie kaip girliandos ir vainikai, pagaminti iš spygliuočių ir nykštukų šakų, paslėpti įvairiuose kambario angose.

 

Kalėdinio stalo dekoras. Kai pirmoji žvaigždutė danguje užsidega, laikas susirinkti prie Kalėdų stalo. Papuoškite stalą kalėdine staltiese, servetėlėmis, kad jūsų nuostabius patiekalus papildytu ir nepriekaištingas stalo dekoras, džiaugsis ne tik jūsų gomurys, bet ir akys. Papuošti stalą galite iš mūsų Christmas kolekcijos audinių, galite rinktis iš daugiau nei 30 variantų, nuo motyvų su elniais, nykštukais iki meduolių ar snaigių, o ant patogiosios sofos tegu karaliauja šventiškos kalėdinės dekoratyvinės pagalvėlės.