Jūsų krepšelis yra tuščias

Susikurkite namus,
kuriuose gera gyventi

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Filtras

-
daugiau (7)mažiau

Prekės

Lovatiesės vaikams

Lovatiesės vaikams yra vienas pagrindinių vaikų kambario miegamojo interjero detalių, jos papuošia miegamojo kambarį, apsaugo patalynę ir lovos čiužinį.  Pas mus galite išsirinkti lovatieses iš daugybės rūšių, užsisakyti lovatiesę tik savo lovos išmatavimams, jums tereikia įvesti lovatiesės išmatavimus ir kainą paskaičiuosime iškarto. 

Siuvamos lovatiesės vaikams

Mūsų aukštos kokybės lovatiesės vaikams siuvamos su paminkštinimu, iš aukštos kokybės audinių, todėl atrodo puošniai ir kokybiškai. Lovatieses galite užsisakyti iš to pačio audinio  ar kolekcijos kartu su užuolaidomis ar dekoratyvinėmis pagalvėlėmis, tokie deriniai atrodo nuostabiai ir pagyvina vaikų kambario  interjerą.

Lovatiesių audiniai

Mūsų audiniai yra kokybiški, pagaminti Europoje, todėl saugūs jūsų vaiko aplinkai, prie kiekvieno audinio rasite priežiūros rekomendacijos ir sudėtį. Tekstilės sudėtis ir kilmės šalis yra labai svarbus dalykas renkantis gaminius vaikų kambariui, todėl rekomenduojame atkreipti dėmesį ir pasirinkti saugų variamntą, be kenksmingo poveikio aplinkai.

Langeliais dygsniuotos lovatiesės