Jūsų krepšelis yra tuščias

Susikurkite namus,
kuriuose gera gyventi

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Prekių grąžinimas

Garantuojame, kad jeigu Jūsų įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos.

Grąžinimo  sąlygos:

- Grąžinti prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos pristatymo dienos. Prašome apie grąžinimą informuoti el.paštu [email protected]
- Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais ir dovanomis (jei tokių buvo).
- Prekė gali būti grąžinta tik ją pristatant kurjeriui į pardavėjo būstinę adresu Miglės g. 22 - 1, Lt- 14263, Vilniaus r. (negalioja pristatymas į artimiausią paštą).

- Už prekės transportavimo kaštus yra atsakingas klientas.

  • - Pirkėjui bus negrąžinama suma, kurią patyrė pardavėjas pristatatant prekes (pristatymo mokestis 5€).

  • - Pinigai bus pervesti į kliento banko sąskaitą per 14 kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo dienos.


Į  grąžintinų  prekių  sąrašą nėra įtraukiamos:

- Pristatymo paslaugos.

-  Pagal individualų kliento poreikį pagaminta ar užsakyta kokybiška prekė (gaminamos pagal išmatavimus prekės, baldai, pufai, sėdmaišiai aptraukti pasirenkama tekstile, audiniai metrais).

- Visas nekokybiškas prekes galima grąžinti, tokiu atveju prekes pasiima pats pardavėjas ir klientui yra grąžinami pinigai už prekes ir pristatymo mokestis. Prašome apie nekokybišką prekę ir grąžinimą informuoti el.paštu [email protected]