Jūsų krepšelis yra tuščias

Susikurkite namus,
kuriuose gera gyventi

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Forest Friends lipdukų rinkinys

Forest Friends lipdukų rinkinys
Forest Friends lipdukų rinkinys
Forest Friends

Kodas:
Forest Friends lipdukų rinkinys

Lipdukai „Miško draugai“ - tai mielų draugų komanda jūsų mažylio kambaryje.

100x130 cm
Kaina

52,24 €

Lipdukai „Miško draugai“ - tai mielų draugų komanda jūsų mažylio kambaryje.
Šie draugiški gyvūnai buvo sukurti norint nuvesti vaiką į pasakų miško nuotykių šalį ir nuo mažens išmokyti, kokia svarbi gyvenime yra draugystė.
Džiaugsmingoje lipdukų pakuotėje yra mielas meškiukas, dvi stirnos, laiminga lapė, 8 mieli zuikiai ir tiek pat paukščių. Taip pat yra ežiukas ir užrašas „Forest friends“ ... ir keletas augalų.
Šio rinkinio pakanka, kad vaiko kambarį paverstumėte nepaprasta ir spalvinga vieta, žadinančia vaiko vaizduotę.
Didelis lipdukas puikiai tinka jį priklijuoti prie sienos  arba virš lovytės, o mažesnius galima įkomponuoti skirtinguose kambario kampuose. 

Klijuoti lipdukus yra labai malonu ir lengva, nes mūsų lengvai priklijuojami lipdukai suteikia daug laisvės ir leidžia klysti. Lipdukai spausdinami ant specialios folijos su taškiniais klijais ir juos galima pakartotinai perkelti iš vienos vietos į kitą - nesijaudindami, ar sugadinsite paviršių, ar patį lipduką. Pamirškite apie jaudulį, kad nepasiseks iš pirmo karto, tikrai iš kažkurio puikiai pavyks!

Rinkinys yra 100x130cm dydžio, apsaugotas perkėlimo folija, kurios dėka lipdukus galite lengvai perkelti ant sienos. Figūros iškirptos be kontūro, todėl reikia tik iškirpti jus dominančią vietą, nulupti baltą lapą (kad lipdukai liktų ant perkėlimo folijos), tada priklijuoti lipdukus prie sienos ir nuimti perkėlimo foliją.

Žr. Instrukciją (.pdf)

Linkime jums smagiai praleisti laiką!

Prekės informacija

  • Svoris: 0.90kg