Jūsų krepšelis yra tuščias

Susikurkite namus,
kuriuose gera gyventi

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Lovely Universe sienos lipdukas

Lovely Universe sienos lipdukas
Lovely Universe sienos lipdukas
Nursery To the Moon and Back
Lovely Universe
Baby Blue Nursery
Lovely Universe sienos lipdukas

Kodas:
Lovely Universe sienos lipdukas

Sienų lipdukas su užrašu „Aš myliu tave iki mėnulio ir atgal“.

70x82 cm
Kaina

41,78 €

Sienų lipdukas su užrašu „Aš myliu tave iki mėnulio ir atgal“. Argi ne gražu ?! Šį žavų prisipažinimą  mūsų talentingas grafikos dizaineris papuošė kosminiais piešiniais. Su šiuo lipduku jūsų vaiko kambarys bus dar mielesnis. Svarbu tai, kad lipduką galite derinti su kitais „Lovely Universe“ gaminiais, kad sukurtumėte unikalų ir nuoseklų interjerą savo mažyliui. 

Klijuoti lipdukus yra labai malonu ir lengva, nes mūsų lengvai priklijuojami lipdukai suteikia daug laisvės ir leidžia klysti. Lipdukai spausdinami ant specialios folijos su taškiniais klijais ir juos galima pakartotinai perkelti iš vienos vietos į kitą - nesijaudindami, ar sugadinsite paviršių, ar patį lipduką. Pamirškite apie jaudulį, kad nepasiseks iš pirmo karto, tikrai iš kažkurio puikiai pavyks!

Žr. Instrukciją (.pdf)

Lapo matmenys yra 70x80 cm.

Linkime kosminių linksmybių!

Prekės informacija

  • Svoris: 0.90kg
The adhesion of stickers depends on the substrate and the type of paint. If your walls are covered with slippery paint (latex or with added wax), we recommend that you order a free randomly selected mini-sample to check the carrier. Just send us an e-mail.

Remember also that the stickers are suitable for any type of surface that is smooth, e.g. wall, glass, floor, furniture - provided that the surface is dry.