Jūsų krepšelis yra tuščias

Susikurkite namus,
kuriuose gera gyventi

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Magic Flowers lipdukų rinkinys

Magic Flowers lipdukų rinkinys
Magic Flowers lipdukų rinkinys
Magic Adventure
Magic Flowers lipdukų rinkinys
Magic Flowers lipdukų rinkinys

Kodas:
Magic Flowers lipdukų rinkinys

Ar svajojate savo vaikui sukurti stebuklingą kambarį, pilną gėlių.

150x90 cm
Kaina

62,70 €

Ar svajojate savo vaikui sukurti stebuklingą kambarį, pilną gėlių? Mes paruošėme unikalią „Stebuklingų gėlių“ seriją, kurioje modernus dizainas derinamas su gėlių motyvu. Mes taip pat džiaugiamės šio rinkinio spalvomis ... Subtili rožinė spalva čia dera su mėlyna, elegantiška tamsiai mėlyna ir šilta geltona bei žalia spalva.

Šie lipdukai sukurs nuostabią, kūrybingą erdvę! Rinkinyje rasite didelį lipduką, kuris puikiai atrodys įdėtas į sienos kampą arba už lovos, 4 vidutinio dydžio lipdukus ir kelias dešimtis mažų lipdukų - gėlių ir taškelių. Bus gražu!

Klijuoti lipdukus yra labai malonu ir lengva, nes mūsų lengvai priklijuojami lipdukai suteikia daug laisvės ir leidžia klysti. Lipdukai spausdinami ant specialios folijos su taškiniais klijais ir juos galima pakartotinai perkelti iš vienos vietos į kitą - nesijaudindami, ar sugadinsite paviršių, ar patį lipduką. Pamirškite apie jaudulį, kad nepasiseks iš pirmo karto, tikrai iš kažkurio puikiai pavyks!

Rinkinys yra 150x90cm dydžio, apsaugotas perkėlimo folija, kurios dėka lipdukus galite lengvai perkelti ant sienos. Figūros iškirptos be kontūro, todėl reikia tik iškirpti jus dominančią vietą, nulupti baltą lapą (kad lipdukai liktų ant perkėlimo folijos), tada priklijuoti lipdukus prie sienos ir nuimti perkėlimo foliją.

Žr. Instrukciją (.pdf)

Linkime jums smagiai praleisti laiką!

Prekės informacija

  • Svoris: 0.90kg