Jūsų krepšelis yra tuščias

Susikurkite namus,
kuriuose gera gyventi

Nežinote kaip pradėti?

Patikrinkite mūsų akcijas

Meniu

Sweet Lama lipdukų rinkinys

Sweet Lama lipdukų rinkinys
Sweet Lama lipdukų rinkinys
Sweet Lama
Sweet Lama room

Kodas:
Sweet Lama lipdukų rinkinys

Mielos lamos yra puiki dekoracija mergaitės kambariui.

130x70 cm
Kaina

45,97 €

Mielos lamos yra puiki dekoracija mergaitės kambariui.
Šie lipdukai išsiskiria gražiu dizainu ir švelniomis spalvomis. Rinkinyje rasite 8 spalvų lamas: prigesintos rožinės, mėtos ir smėlio spalvos. Kartu su kaktusais ir daugybe širdžių sukursite nuostabią sienų dekoraciją, kuri jūsų vaiko pasaulį padarys dar gražesnį!

Rinkinyje, kurį paruošėme jums, yra: 8 lamos, 6 kaktusai, 2 balionai, 37 širdelės, dekoratyviniai augalai ir raštuoti lipdukai.

Klijuoti lipdukus yra labai malonu ir lengva, nes mūsų lengvai priklijuojami lipdukai suteikia daug laisvės ir leidžia klysti. Lipdukai spausdinami ant specialios folijos su taškiniais klijais ir juos galima pakartotinai perkelti iš vienos vietos į kitą - nesijaudindami, ar sugadinsite paviršių, ar patį lipduką. Pamirškite apie jaudulį, kad nepasiseks iš pirmo karto, tikrai iš kažkurio puikiai pavyks!

Rinkinys yra 130x70cm dydžio, apsaugotas perkėlimo folija, kurios dėka lipdukus galite lengvai perkelti ant sienos. Figūros iškirptos be kontūro, todėl reikia tik iškirpti jus dominančią vietą, nulupti baltą lapą (kad lipdukai liktų ant perkėlimo folijos), tada priklijuoti lipdukus prie sienos ir nuimti perkėlimo foliją.

Žr. Instrukciją (.pdf)

Linkime jums smagiai praleisti laiką!

Prekės informacija

  • Svoris: 0.90kg